Окружно такмичење из хемије

chemistry-clipart-4 1На Окружном такмичењу из хемије одржаном 01.04. 2017. године у Основној школи ,,Алекса Дејовић“ у Севојну, ученици наше школе оставрили су импресивне резултате.

Прво место и пласман на Републичко такмичење освојили су:

Петар Дамјановић,VIII разред

Анђела Продановић, VII разред

Убедљивост овог резултата је у чињеници да је Петар Дамјановић освојио максималних 100 бодова, што се не дешава често.

ЧЕСТИТКЕ И ПУНО СРЕЋЕ У ДАЉЕМ ТАКМИЧЕЊУ!!!

ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ МАТЕМАТИКЕ

takmicenje-matematikaУченици наше школе постигли су одличне резултате на Окружном такмичењу из математике:

Ученици VIII разреда, Софија Ђерић и Андрија Петровић, освојили су 3. место;

Ученица VII разреда, Анђела Продановић, освојила је 1. место и остварила пласман на Републичко такмичење из математике;

Честитамо свим ученицима и њиховим предметним наставницима на постигнутим резултатима!

10.04.2017.                                                                                    директор Школе

Бранислава Јовичић

МАЛИ ПЕСНИЦИ

Песма ученика III2 одељења наше школе,Марка Ђорђевића објављена је у дечијем листу„ Витез“.

МАЛИ ПЕСНИЦИ

Снежана Ђурић