ИСТРАЖИВАЊЕ У ВАСПИТНОЈ ГРУПИ

2017istrazivanje

Снежана Шаровић, васпитачица у предшколској групи наше школе, презентовала је као уводничар свој рад на Стручној конференцији васпитача.

Стручни рад објављен у Зборнику радова са те конференције можете прочитати овде.

(ПРЕ)ИСПИТИВАЊЕ - СЕБЕ

Просветни преглед, 7.12.2017.

НАЈБОЉЕ У ОДБОЈЦИ

2017odbojka

Ученице наше школе освојиле су 1. место на Општинском такмичењу у oдбојци, у оквиру Олимпијских спортских игара ученика основних школа Републике Србије.

Честитамо: Андријани Цицварић, ученици VI2, Магдалени Павловић, ученици VII1Лани Ковачевић, Вањи Аћимовић, Мини Миловић и Николини Даниловић, ученицама VIII1, Сари Барјактаревић, Маји Ковачевић и Ани Алексић, ученицама VIII2, као и наставници Марини Алексић.

“BUTTERFLY CUP” у Новом Саду

Наше ученице Елена Секулић IV1, Кристина Петровић IV3 и Миа Секулић II разред освојиле су прво место и златну медаљу на Међународном турниру ритмичке гимнастике “BUTTERFLY CUP” у Новом Саду.