ОДЛИЧНИ РЕЗУЛТАТИ НА ТАКМИЧЕЊУ ИЗ ФИЗИКЕ

2018fizika  Прво место на Општинском такмичењу из физике освојили су Мина Јанковић VIIи Анђела Продановић VIII3, треће место Крис-

тијан Милутиновић VI1 и Сања Васовић  VII2 а похваљен је Марко Дрндаревић VI4.

Честитамо ученицима и њиховим наставницима Винку Јеремијићу и Марку Стрики на постигнутим резултатима.

ПОСЕТА ПРЕДШКОЛАЦА ИЗ "БАМБИЈА"

Предшколску групу наше школе посетили су другари из вртића "Бамби".

ПРОСЛАВА САВИНДАНА У ГОСТИНИЦИ

2018SavindanGostinica

У издвојеном одељењу ОШ Нада Матић" у Гостиници свечано је обележена школска слава – Савиндан.

Добро расположени, спремни за рецитовање, песму, игру и глуму, ученици свих узраста, уз несебичну помоћ својих учитеља и наставника, смењивали су се

Опширније: ПРОСЛАВА САВИНДАНА У ГОСТИНИЦИ

„ТРАНСФОРМАТИВНИМ ДИЈАЛОГОМ ДО ПРАВА ДЕТЕТА“

Преузмите

Стручни рад Марине Лазић „Трансформативним дијалогом до права детета“, објављен је у „Методичкој пракси“ бр. 2/2017, часопису који издаје Учитељски факултет Београд, а налази се на листи научних публикација Министарства просвете, науке и технолошког развоја Републике Србије.

ЛИКОВНА ИЗЛОЖБА ПОВОДОМ САВИНДАНА

Поводом Савиндана у холу школе постављена је изложба ликовних радова на тему “Иницијал”. Инспирисани средњовековним уметничким наслеђем, као и  рукописном баштином , ученици су на занимљив и креативан начин представили слово “С”. Раскошну орнаменталну форму иницијала чинили су геометријски мотиви као и стилизовани прикази биљака, животиња и људи. Избор технике је био слободан.

Опширније: ЛИКОВНА ИЗЛОЖБА ПОВОДОМ САВИНДАНА