ВЕОМА УСПЕШНО И НА ОПШТИНСКОМ ТАКМИЧЕЊУ У АТЛЕТИЦИ

2018atletika

Прво место на Општинском такмичењу у атлетици и пласман на Окружно такмичење освојили су Ивана Васиљевић VI4, Крстина Грујичић VII4 и Данијел Ђурић VIII1, а друго место Лука Анђић VIII2 и Павле Ристовић VI4. Дечаци су екипно освојили друго,

а девојчице треће место.

Прво место за штафету 4х100 m освојили су Данијел Ђурић VIII1, Лука Анђић VIII2, Јован МаксимовићVIII4  и Лазар Јаковљевић VIII4.

Честитамо свим ученицима и наставници Марини Алексић на постигнутим резултатима.

ПЛАСМАН НА РЕПУБЛИЧКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ МАТЕМАТИКЕ

matematika

Прво место на Окружном такмичењу из математике освојили су Матија Продановић V1 и Анђела Продановић VIII3, која се пласирала на Републичко такмичење.

Честитамо ученицима и наставницама Ани Делић и Данијели Ђурић на постигнутим резултатима.

„ПРАВИЛА ЛЕПОГ ПОНАШАЊА“ – УГЛЕДНИ ИНКЛУЗИВНИ ЧАС

2018plp

У оквиру пројекта Образовање за права детета, угледни инклузивни час одељењског старешине одржан је 28. марта 2018. године, у одељењу 24 и одељењу ученика са сметњама у развоју (4. разред).

Опширније: „ПРАВИЛА ЛЕПОГ ПОНАШАЊА“ – УГЛЕДНИ ИНКЛУЗИВНИ ЧАС

ПОВОДОМ УСКРСА – ИНКЛУЗИВНИ ЧАС ЛИКОВНЕ КУЛТУРЕ

2018icU Поводом ускршњих празника, одржан је инклузивни час ликовне културе ученика II4 и IV разреда одељења ученика са сметњама у развоју. Настале радове (гипсани облици, корпице за јаја и осликана јаја) ученици су понели кући као поклон родитељима.

Опширније: ПОВОДОМ УСКРСА – ИНКЛУЗИВНИ ЧАС ЛИКОВНЕ КУЛТУРЕ

ПРОБНИ ЗАВРШНИ ИСПИТ

2018probni

Према Календару активности за спровођење завршног испита за школску 2017/2018. годину, пробни завршни испит за ученике VIII разреда реализоваће се 13. и 14. априла 2018. године, према следећем распореду:

– математика – 13.4.2018. у 12,00;

– српски језик – 14.4.2018. у 9,00;

– комбиновани тест – 14.4.2018. у 11,30.