НАЈУСПЕШНИЈИ НА КРОСУ

trka

У трци „За срећније детињство“ ученици наше школе освојили су у екипном пласману прво место.

Честитамо ученицима на постигнутим резултатима.

1. место

Ања Лугић, VIII разред.

НАШИ УЧЕНИЦИ НАЈБОЉИ У РУКОМЕТУ

rukomet

На Општинском такмичењу у рукомету, у оквиру Олимпијских спортских игара ученика основних школа Републике Србије, ученици наше школе: Филип Којадиновић (VII2), Ђорђе Кукањац (VIII1), Никола Голубовић (VIII2), Лука Анђић (VIII2),

Давид Селаковић (VIII2), Дарко Радојевић (VIII4), Лазар Јаковљевић (VIII4), Петар Ковачевић (VIII4), Вујадин Гојгић (VIII4), Небојша Јевтић и Давид Папић, ученици VIII разредa ИО у Гостиници, освојили су прво место.

Честитамо свим ученицима и наставници Оливери Арсић на постигнутим резултатима.

НАГРАДА ЗА НАЈБОЉИ ПЛАКАТ

Тим за остваривање пројекта „Образовање за права детета“ у ОШ „Нада Матић“, који је подржан од стране Ужичког центра за права детета и Песталоци дечје фондације, расписао је ликовни конкурс на тему Наша одељењска правила“.

plakat 4

Опширније: НАГРАДА ЗА НАЈБОЉИ ПЛАКАТ

ОБЕЛЕЖЕН СВЕТСКИ ДАН ЗАШТИТЕ ЖИВОТИЊА

У Србији и свету 4. октобар се обележава као Светски дан заштите животиња. Светски дан заштите животиња установљен је 1931. године када су еколози из Фиренце желели да укажу на неповољан положај угрожених врста.

ljubimci1

Опширније: ОБЕЛЕЖЕН СВЕТСКИ ДАН ЗАШТИТЕ ЖИВОТИЊА

Обележавање Дечје недеље

У оквиру Дечје недеље у холу Основне школе "Нада Матић" одржан је маскенбал. Маскенбал су организовале учитељице првог разреда уз помоћ и подршку учитељица трећег разреда, а учесници су били ученици првог и другог разреда.

decjanedelja2017

Опширније: Обележавање Дечје недеље