ДРУЖЕЊЕ СА РОДИТЕЉИМА

Непосредно пред новогодишње празнике, у одељењу 6/1 одржан је родитељски састанак коме су, осим родитеља, присуствовали и ученици тог одељења. Циљ је био да се ученици боље упознају са појединим занимањима којима се баве њихови родитељи.

Опширније: ДРУЖЕЊЕ СА РОДИТЕЉИМА

УГЛЕДНИ ЧАС СРПСКОГ ЈЕЗИКА И КЊИЖЕВНОСТИ

Угледни час српског језика и књижевности у ИО Гостиница одржан је у четвртак, 27. децембра 2018. године. Ученици петог разреда и њихова наставница овим часом желели су да покажу да се и граматика може учити кроз игру и песму.

Опширније: УГЛЕДНИ ЧАС СРПСКОГ ЈЕЗИКА И КЊИЖЕВНОСТИ

У СУСРЕТ РОЂЕЊУ ХРИСТОВОМ

Ученици који похађају верску наставу приредили су нам ових дана лепо изненађење. Први пут у нашој школи направљен је Вертеп, пећина Христовог Рођења.

Опширније: У СУСРЕТ РОЂЕЊУ ХРИСТОВОМ

„НАПРАВИМО НЕРВНУ ЋЕЛИЈУ"

Ученици седмог и осмог разреда наше школе учествовали су у пројекту "Направимо нервну ћелију", који је одобрен на конкурсу

Центра за промоцију науке из Београда. Пројекат је реализован 21. децембра 2018. године, у оквиру Научног клуба Регионалног центра за професионални развој запослених у образовању Ужице.

Опширније: „НАПРАВИМО НЕРВНУ ЋЕЛИЈУ"

НАЈБОЉА ШКОЛА У ГРАДУ

У организацији Спортског савеза и Града Ужица, у сали Народног позоришта у Ужицу, 25. децембра 2018. године, додељене су награде и признања најбољим спортистима и екипама града Ужица. По 34. пут, признања су уручена и најбољим ученицима и професорима на такмичењу Олимпијских спортских

игара ученика Републике Србије. Најбоља школа у школској 2017/2018. години је ОШ „Нада Матић“.

Опширније: НАЈБОЉА ШКОЛА У ГРАДУ