ПРВИ НА ОПШТИНСКОМ ТАКМИЧЕЊУ У РУКОМЕТУ

rukomet

На Општинском такмичењу у рукомету, у оквиру Олимпијских спортских игара ученика основних школа Републике Србије, 1. место освојиле су девојчице, а 2. дечаци. Екипу девојчица чиниле су: Вања Јевтић VI2, Душица Вујовић VII3Анђела Сташић VII4Јана

Ђурић VII4, Јована Кујунџић VIII1, Теодора Савић VIII1, Нина Ђокић VIII1, Ања Кнежевић VIII3, Теодора Деспић VIIIи Ивана Васиљевић VIII4. Екипа дечака била је у саставу: Младен Јанковић VIII1, Урош Мирковић VIII1, Матеја Аврамовић VIII1, Богдан Божовић VIII2, Алекса Маљевић VIII2, Борис Вукашиновић VIII2, Стефан Аџемовић VIII3, Лазар Даниловић VIII3, Лазар Ђерић VIII3, Павле Ристовић VIII4 и Данило Илић VIII4.

Честитамо ученицима и њиховој наставници Оливери Арсић на постигнутим резултатима.

ПРВА НАГРАДА НА РЕПУБЛИЧКОМ ТАКМИЧЕЊУ

2018solfedjo

Прву награду на 27. Републичком такмичењу из солфеђа и теоријских предмета освојиле су Александра Бонџулић и Ива Јараковић, ученице VIII2 одељења наше школе. Честитамо!

НА ФЕСТИВАЛУ НАУКЕ

Ученици наше школе Јулијана Ирић 82, Маша Шишић 82, Марко Дрндаревић 84, Павле Ристановић 84, Урош Радојичић 71 и Лука Бакић 72, са наставницом Марином Деспотовић, у четвртак 5. децембра,

посетили су 13. Фестивал науке на Београдском сајму, под називом  РАЗОТКРИВАЊЕ.

Опширније: НА ФЕСТИВАЛУ НАУКЕ