ИЗЛЕТ У ЈАГОДИНУ

На једнодневном излету у Јагодини,  реализованом у суботу,  22. априла  2017. године, били су ученици трећег разреда,  ученици одељења са сметњама у развоју и ученици издвојеног одељења у Гостиници.

Посетили смо Музеј воштаних фигура, аква – парк,  парк природе „ Поток“  и зоолошки врт.

Ученици су посебно били одушевљени зоолошким вртом и аква – парком.

Снежана Ђурић

akva park

DENI marina

milina iy

muyej vostanih nadica

park

sneza AKTIV

Републичко такмичење из физике

Изузетан успех нашег ученика, Петра Дамјановића, ученика VIII1, на Републичком такмичењу из физике!!! Петар Дамјановић је освојио 2. место на Републичком такмичењу из физике и тиме остварио пласман на Српску физичку олимпијаду која ће се одржати на Физичком факултету у Београду.

cestitamoЧЕСТИТАМО!!!

Окружно такмичењe из српског језика

1327960662 309211185 1-Slike-cASOVI-SRPSKOG-JEZIKA-I-KNJIzEVNOSTI-U-ZRENJANINUНа Окружном такмичењу из српског језика, одржаног 09.04.2017. године ученици наше школе постигли су следеће резултате:

V РАЗРЕД

- Јулијана Ирић, 1. место;

-  Маша Шишић, 2. место

- Андријана Цицварић, 3. место

VI РАЗРЕД

-          Данка Петровић, 2. место;

-          Мина Јанковић, 3. место;

-          Катарина Алексић, 3. место

VII РАЗРЕД

-          Анђела Продановић, 2. место

VIII РАЗРЕД

-          Катарина Митрашиновић, 2. место.

ЧЕСТИТАМО СВИМ УЧЕНИЦИМА И ПРЕДМЕТНИМ НАСТАВНИЦИМА НА ПОСТИГНУТИМ РЕЗУЛТАТИМА!!!

Општинско такмичењe у стрељаштву

streljastvo-meta 01На Општинском такмичењу у стрељаштву – пионири – екипно прво место и пласман на Окружно такмичење у стрељаштву, освојили су:

1. Вукашин Стоковић, VII4

2. Александар Шукић, VII4

3. Вељко Митровић, III1

На Општинском такмичењу у срељаштву – пионири – појединачно, прво место и пласман на Окружно такмичење у стрељаштву, освојио је Вукашин Стоковић, ученик VII4.