УСПЕШНИ НА ОКРУЖНОМ ТАКМИЧЕЊУ ИЗ МАТЕМАТИКЕ

2019matematika

Друго место на Окружном такмичењу из математике освојила је Јулијана Ирић VIII2, а треће место Огњен Богдановић V1 и Матија Продановић VII1. Честитамо ученицима и њиховим наставницама Ани Делић и Невени Аранђеловић на постигнутим резултатима.

Мисија наше школе

Мисија наше школе је да развијамо савремене процесе усвајања знања, да подстичемо креативност код ученика и наставника и стварамо атмосферу партнерства, тимског рада и поверења између свих учесника образовно-васпитног процеса. Желимо да будемо средина која препознаје и промовише вредности поштеног и одговорног рада, солидарности, поштовања и прихватања различитости, доброту и хуманост, средина која подстиче и развија еколошку свест и промовише концепт одрживог развоја.