Филтер
  • Распоред одељења по сменама

    РАСПОРЕД ОДЕЉЕЊА ПО СМЕНАМА 1.9.2015.

     

     

    ЦРВЕНА СМЕНА (ПРЕ ПОДНЕ): II1, II2, II3, II4, IV1, IV2, IV3, IV4, V1, V2, VI1, VI2, VII1, VIII1, VIII2

     

    ПЛАВА СМЕНА (ПОСЛЕ ПОДНЕ)I1I2, I3, I4, III1, III2, III3, III4, V3, V4, VI3, VI4, VII2, VII3, VIII3

     

                                               директор Школе

    мр Младенко Анђелић

  • ПРОЗИВКА

    Прозивка ученика првог разреда и полазника припремног предшколског програма биће у уторак, 1.9.2015. године у 11 часова, а за ученике издвојеног одељења школе у Гостиници у 10 часова.

                                       директор Школе

    мр Младенко Анђелић

  • ОБАВЕШТЕЊЕ

      Настава у школској 2015/2016. години почиње 1. септембра 2015. године по следећем распореду часова:

              – црвена смена – пре подне;

              – плава смена – после подне.

      Свим ученицима и наставницима желимо успешну школску годину.

                                                                                       директор Школе

    мр Младенко Анђелић

  • Распоред одељења петог разреда

    Распоред одељења петог разреда

     

                  V1 И V– ЦРВЕНА СМЕНА (ПРЕ ПОДНЕ)

          V3 И V– ПЛАВА СМЕНА (ПОСЛЕ ПОДНЕ)

     

     

                                                                 директор Школе

                                               мр Младенко Анђелић

  • Обавештења

    ПОЧЕТАК ШКОЛСКЕ ГОДИНЕ

     

           ШКОЛСКА 2013/2014. ГОДИНА ПОЧИЊЕ 2. СЕПТЕМБРА. НАСТАВА ЋЕ СЕ ОДВИЈАТИ ПО СМЕНАМА:

    §  ЦРВЕНА СМЕНА – ПРЕ ПОДНЕ(у 7,30);

    §  ПЛАВА СМЕНА – ПОСЛЕ ПОДНЕ (у 14,00).

     

    ПРИЈЕМ ПРВАКА И ПРЕДШКОЛАЦА

     

    ПОЛАЗАК УЧЕНИКА ПРВОГ РАЗРЕДА У ШКОЛСКОЈ 2013/2014. ГОДИНИ И СВЕЧАНИ ПРИЈЕМ БИЋЕ У МАТИЧНОЈ ШКОЛИ2.9.2013. У 10,00 ЧАСОВА, А ПРЕДШКОЛСКИХ ГРУПА У 11,00 ЧАСОВА. РЕАЛИЗАЦИЈА ИСТИХ АКТИВНОСТИ ЗА ИЗДВОЈЕНО ОДЕЉЕЊЕ ШКОЛЕ У ГОСТИНИЦИ БИЋЕ У 9,00 ЧАСОВА.

    ПОПРАВНИ ИСПИТИ

     Поправни испити одржаће се по следећем распореду:

     

    Српски језик (наставница Снежана Цветковић)

    - писмени: 26.8.2013. у 9,00

    - усмени: 27.8.2013. у 10,00

    Комисија: Снежана Цветковић, Ана Делић, Данијела Илић Мићовић

     

    Математика (наставница Ратомирка Веизовић)

    - писмени: 27.8.2013. у 10,00

    - усмени: 28.8.2013. у 10,00

    Комисија: Ратомирка Веизовић, Ана Делић, Радмила Гукић Бонџулић

     

    Математика (наставница Ана Делић)

    - писмени: 27.8.2013. у 10,00

    - усмени: 28.8.2013. у 10,00

    Комисија: Ана Делић, Ратомирка Веизовић, Радмила Гукић Бонџулић 

  • Припремна настава

    Припремна настава за ученике који су упућени на полагање поправних

    испита почиње у петак 19. 08. 2011. год. у 8 часова. Термини одржавања

    часова биће одређени у договору са предметним наставницима.