Чланови тима Песталоци из Швајцарске у посети нашој школи

У оквиру пројекта „Образовање за права детета“, 14. септембра 2017. године,  нашу школу посетио је тим који реализује програм са ученицима, током њиховог боравка у Дечијем селу „Песталоци“ у Швајцарској.

poseta1

Једночасовну посету гости су искористили за разговор и дружење са члановима Ученичког парламента, са ученицима који су већ били учесници програма размене, као и са онима који ће у Швајцарској боравити у новембру ове године.

poseta3

За време ове кратке посете, чланови Песталоци тима, у холу школе и школском дворишту,  одржали су и радионице које су ученицима биле веома занимљиве.

poseta2

poseta5poseta4

poseta5

Гости су посебно уживали у обиласку школског простора, јер су  им ученици, у улози водитеља, представљали продукте пројекта и све оно што је, у оквиру пројекта „Образовање за права детета“, реализовано у нашој школи протеклих година.