ОДЛИЧНИ РЕЗУЛТАТИ НА ТАКМИЧЕЊУ У ПЛИВАЊУ

plivanje

На Општинском и Окружном такмичењу у пливању, у оквиру Олимпијских спортских игара ученика основних школа Републике Србије, ученици наше школе постигли су одличне резултате.

Прво местои пласман на Републичко такмичење освојили су: Андреј Кнежевић II1, Лена Ковачевић II4,

Јована Ђоковић IV4, Владимир Марјановић V3, Ида Ненадић VI4Немања Ђоковић VI4, Кристијан Милутиновић VI1, Новак Дамјановић III2, Ивана Богићевић III3, Благомир Косић VI разред ИО у Гостиници, Ивона Тамбурић VI3 и Сунчица Богићевић VII3

Друго место освојили су: Владислав Рогић V1, Андреј Веланац VIII4, Вања Ђерић IV3 и Николина Узуновић IV1.

Треће место освојили су: Лука Зарић III2, Андреј Милутиновић VI4, Урош Шестовић VIII4, Вукашин Ковачевић VIII3, Вања Јевтић IV2 и Веселин Косић V разред ИО у Гостиници.

Честитамо свим ученицима и наставници Милки Томашевић на постигнутим резултатима.