ПОЧЕТАК ДРУГОГ ПОЛУГОДИШТА

1foto2019

Пошто је због епидемије грипа зимски распуст продужен до 22. фебруара, настава у другом полугодишту почиње у понедељак, 25. фебруара 2019. године. Црвена смена полази пре подне, а плава после подне.

директорка Школе

Бранислава Јовичић

ОБАВЕШТЕЊЕ - ЗИМСКИ РАСПУСТ

2019zimskiraspust

Према Календару образовно-васпитног рада за школску 2018/2019. годину, други део зимског распуста за ученике почиње у петак, 1. фебруара, а завршава се у четвртак, 14. фебруара 2019. године. У петак, 15. фебруара 2019. школа неће радити јер се обележава Дан државности Републике Србије. Друго полугодиште почиње у понедељак, 18. фебруара 2019. када плава смена полази пре подне, а црвена смена после подне.

СВИМ УЧЕНИЦИМА ЖЕЛИМО ДА ЛЕПО ПРОВЕДУ ЗИМСКИ РАСПУСТ.

директорка Школе

Бранислава Јовичић

ОТВОРЕНИ ДАН ШКОЛЕ

У оквиру програма сарадње са породицом, отворени дан школе биће среда, сваке последње седмице у месецу, што подразумева могућност родитеља, односно других законских заступника да присуствују образовно-васпитном раду.

ОБАВЕШТЕЊЕ О ПРВОМ ДЕЛУ ЗИМСКОГ РАСПУСТА

У среду, 9. јануара 2019. године, настава ће се одвијати по распореду часова од петка.

Према Календару образовно-васпитног рада за школску 2018/2019. годину, први део зимског распуста за ученике почиње у понедељак, 31. децембра, а завршава се у уторак, 8. јануара 2019. године. Први наставни дан је среда, 9. јануар 2019. године. Плава смена полази пре подне, а црвена после подне.

СВИМ УЧЕНИЦИМА И РОДИТЕЉИМА ЖЕЛИМО СРЕЋНЕ НОВОГОДИШЊЕ И БОЖИЋНЕ ПРАЗНИКЕ!

Колектив ОШ „Нада Матић“, Ужице

ng2019