ОШ „НАДА МАТИЋ“ У ПРОЈЕКТУ „FIT 2 BELONG“

2021eTwinning У жељи да ученике стави у ситуацију учења и сазнавања на неуобичајен начин, a наставницима понуди иновативне могућности усавршавања и повезивања са колегама, Тим за пројекте je у првом полугодишту организовао предавање којим су наставницима отворене нове перспективе.

Опширније: ОШ „НАДА МАТИЋ“ У ПРОЈЕКТУ „FIT 2 BELONG“

Будимо чувари озона

У оквиру  пројекта  „Будимо чувари озона“ у организацији Удружења наставника „Опстанак“ учествовала је и наша школа међу  11 основних и средњих школа. У Малом парку организовани су 16. 09.2012. године перформанси ученика  и додељене награде за ликовне радове. Наши ученици су се запажено представили.

Награде су добили за:

II место Алекса Мијалиловић

II место  Дејан Обрадовић

III место Анђела Субашић

Пројекат „Учимо заједно“

Основна школа "Нада Матић" отпочела је  у суботу 16.04. 2011. год.са реализацијом пројекта о оснаживању школа за инклузивно образовање под називом "Учимо заједно". Циљ овог пројекта јесте повећање капацитета саме школе за инклузивно образовање и сензибилисање свих актера школског живота за подршку деци са сметњама и тешкоћама у учењу.

Прва од многобројних акција у оквиру пројекта који траје годину дана јесте украшавање ускршњих јаја, које је организовано 16.04. 2011.год.у суботу у којој су учествовали сви ученици из инклузивних одељења, деца из одељења за децу са посебним потребама, њихови родитељи и наставници. Продукти радионице изложени су на изложби у холу  школе.

Опширније: Пројекат „Учимо заједно“

Пројекат „Друга шанса“

17. 03. 2011. године  у Београду одржана је

Почетна конференција пројекта