Велики успех наших ученика на такмичењима

    129b870a89dd3c486a2650afb0c21e70 Резултати Општинског такмичења из биологије:

     

 

 

Ученици петог разреда:

-Дуња Шпијуновић, 2. место

-Урош Савић, 3. место

-Марко Дрндаревић, 2. место

Ученици шестог разреда:

-Ђурђица Алексић, 1. место

-Милица Пауновић, 1. место

-Теодора Јањушевић, 1. место

-Мина Јанковић, 2. место

-Николина Видаковић, 2. место

Ученици седмог разреда:

-Мина Миловић, 2. место

-Јован Максимовић, 2. место

-Анастасија Продановић, 3. место

-Катарина Михаиловић, 3. место

-Ања Лугић, 3. место

Ученици осмог разреда:

-Богдан Цветиновић, 2. место

-Петар Дамјановић, 2. место

-Вељко Милутиновић, 3. место

 

 

 

imagesРезултати Општинског такмичења из информатичког и техничког образовања:

 

 

Ученици петог разреда:

 

    • -          Јана Станојевић, 2. место

 

    • -          Павле Ристовић, 2. место

 

    • -          Похваљени ученик: Сандра Ђокић

 

    • Ученици шестог разреда:

 

    • -          Сунчица Богићевић, 1. место

 

    • -          Теодора Јањушевић, 1. место

 

    • -  Похваљени ученици: Ђурђица Алексић и Војислав Поповић

 

    • Ученици седмог разреда:

 

    • Похваљени ученик: Борис Петрић

 

    • Ученици осмог разреда:

 

    • -          Огњен Богићевић – 1. место.

 

824 19На Општинском такмичењу из енглеског језика, Андреј Петровић, ученик осмог разреда освојио је 3. место. На основу одлуке  Друштва за стране језике и књижевности Србије на Окружно такмичење из енглеског језика пласирали су се и следећи ученици осмог разреда: Петар Дамјановић, Андрија Петровић, Ђорђе Зарић, Ксенија Радојевић и Ангелина Гаговић. 

 

Omladinski-rukometni-klubНа Општинском такмичењу из рукомета ученици наше школе освојили су треће место. Ученици који су учествовали на том такмичењу су: Дарко Радојевић, Лазар Јаковљевић, Борис Петрић, Давид Костић, Давид Селаковић, Стефан Даниловић, Лука Анђић, Александар Басуровић и Александсар Тупајић.

 

 

stari-egipatРезултати Општинског такмичења из историје:

 

-          Петар Дамјановић, 1. место

 

 

    Честитамо свим ученицима и њиховим наставницима на постигнутим резултатима!