УПИС ПРВАКА

OS NADA MATIC

Упис у први разред траје од 1. априла до 31. маја 2024. године. У први разред се уписују сва деца рођена од 1. марта 2017. до 28. фебруара 2018. године.

Заказивање термина за упис и тестирање детета може се обавити на Порталу еУправа од 20. марта до 31. маја. (Услуге → Образовање → еЗаказивање термина у ОШ) или код секретара школе. Од документације треба донети само потврду о лекарском прегледу једино у случају када је преглед обављен код приватног лекара.

Када се термин за упис заказује код секретара, у том случају треба донети ЈМБГ детета и једног родитеља.

Поред уписа деце са свог подручја, школа може да упише и децу са подручја других школа, али само уз захтев родитеља. Захтев се подноси секретару школе.

директор Школе

Ивана Цветковић