Градска смотра рецитатора ,, Песниче народа мог“

Финални део такмичења, 47. градске смотре рецитатора „ Песниче народа мог“, oдржан је у Градском културном центру 29. марта 2017. године.

На смотри је учествовало осамнаест рецитатора  које су своје место изборили на предтакмичењу смотре. Међу њима су биле и наше две уценице: Дарија Петровић VII 3 и Анастасија Продановић  VII 4. Дарија је казивала песму  „ Први танго“, Мирослава Антића, а Анастасија „ Нико осим тебе“, Чарлса Буковског.

Изузетним рецитовањем и умећем изношења емоција, добиле  су дипломе за учешће на Градској смотри рецитатора и на поклон, књигу.

Треће место на финалном делу такмичења, остварила је Анастасија Продановић, ученица VII 4 уз пратњу и подршку њене наставнице српског језика, Биљане Радељић.

Честитамо ученицама на запаженим резултатима и ангажовању њихових предметних наставника!

Биљана Радељић

DSC 0037DSC 0054 DSC 0056