Општинско такмичење у атлетици

Ученици наше школе постигли су изванредне резултате на такмичењу из атлетике!!!

На Општинском такмичењу у атлетици – екипно – девојчице, ученице наше Школе освојиле су 1. место.

На Општинском такмичењу у атлетици – екипно – дечаци, ученици наше Школе освојили су 1. место.

На Општинском такмичењу у атлетици – појединачно – девојчице – штафета ученице наше Школе освојиле су 1. место. То су: Тијана Мићић VII3, Андреа Вукосављевић VI4, Исидора Милошевић VI4 и Сунчица Богићевић VI3.

На Општинском такмичењу у атлетици – штафета – 4 x 100m, 1. место освојили су: Зоран БогићевићVIII3, Никола Голубовић VII2, Вукашин Пејчић VIII2 и Теодор Јевтић VIII2.

На Општинском такмичењу у атлетици –800m, прво место освојио је Огњен Богићевић, ученик VIII1.

На Општинском такмичењу у атлетици – бацање кугле прво место освојили су Кристина Грујичић, ученицаVI4 и Никола Кнежевић, ученик VIII2.

На Општинском такмичењу у атлетици –скок увис прво место освојио је Зоран Богићевић, ученик VIII3., а 2. место освојила је Ивана Васиљевић, ученица V4.

ЧЕСТИТАМО УЧЕНИЦИМА И ЊИХОВОМ ПРЕДМЕТНОМ НАСТАВНИКУ! ЖЕЛИМО ИМ ПУНО УСПЕХА У ДАЉЕМ ТАКМИЧЕЊУ!!!