Такмичења

Ученици наше Школе постигли су значајне резултате на такмичењима из различитих наставних предмета.

На Окружном такмичењу из биологије, одржаног 22.04.2017. године у Основној школи ,,Свети Сава“, у Бајиној Башти ученици наше школе постигли су следеће резултате:

-          Марко Дрндаревић, V4, 2. место;

-          Ђурђица Алексић,VI3, 1. место;

-          Милица Пауновић, VI3, 1. место;

-          Теодора Јањушевић, VI3, 1. место;

-          Јован Максимовић, VII 4, 2. место;

На Окружном такмичењу у стрељаштву – екипно ученици наше Школе освојили су 2. место. То су: Вељко Митровић III1, Вукашин Стоковић VII4 и Александар Шукић VII4. На Окружном такмичењу у стрељаштву – појединачно, ученик VII4, Вукашин Стоковић освојио је 2. место.

На Међународном такмичењу из флауте, одржано у Ваљеву, 26.02.2017. године, Ива Јараковић, ученица V2, освојила је прву награду.

На Републичком такмичењу из солфеђа, ученице V2, Ива Јараковић и Катарина Веснић освојиле су:

-          другу награду на екипном такмичењу у Пожаревцу, 10.03.2017.;

-          прву награду на појединачном такмичењу у Београду, 18.03.2017.;

-          прву награду на екипном такмичењу у Новом Саду, 22.04.2017.;

На Међународном такмичењу балета и савремене игре, одржаног у Вршцу, 23. априла 2017. године, ученица V2, Александра Бонџулић, освојила је 1. место.

ЧЕСТИТАМО  СВИМ УЧЕНИЦИМА И ЊИХОВИМ НАСТАВНИЦИМА!!!