ДРУЖЕЊЕ СА ПРЕДШКОЛЦИМА ИЗ ВРТИЋА "БАМБИ"

Уочи ускршњих празника, предшколци из вртића "Бамби" дружили су се са ученицима четвртог разреда. Организоване су радионице, на којима су заједно са великим другарима бојили јаја и правили честитке. Затим су присуствовали и обележавању Светског дана шале.

Малишани су уживали у фискултурној сали са професорком физичког и здравственог васпитања, савлађујући полигон препрека.

Обишли су продужени боравак, библиотеку, кабинете и на крају се засладили у школском холу, поред фонтане. Понели су и поклончиће, које су за њих направили  старији другари.

Желели су још да остану, али требало је стићи у вртић на ручак. Било је још много тога што су могли да виде код нас. Задовољни су кренули. Успут, гледали су ученике школе како уживају у лепом дану, на три игралишта и великом дворишту.

Неки од њих ће се ту наћи 1.септембра.

Чекамо будуће прваке!

Врата су отворена за све који хоће да виде зашто треба да буду ђаци наше школе.