“СВЕЗНАЛИЦЕ“, КВИЗ ЗНАЊА

2018kz

Ученици VIII-4 Анастасија Продановић и Јован Максимовић донели су свом одељењу велику победу у финалу квиза „Свезналице“. Они су, у самој завршници, били успешнији од Данке Петровић и Александра Виторовића, представника VII-4, који су, такође, показали изузетно знање.

Овај квиз за ученике седмог и осмог разреда, образовног, али и забавног карактера, организовао је Ученички парламент школе, у циљу промоције знања, такмичарског и тимског духа, као и свих оних позитивних вредности које наша школа негује и којима се поноси. Док су такмичари размишљали о тачним одговорима, погађали идентитете мистериозних личности, решавали асоцијације, објашњавали појмове, њихови другари су их здушно подржавали.

У оквиру квиза, чланови драмске секције приказали су скеч о дечијим правима, који су њихови школски другови наградили великим аплаузом.

Честитамо Јовану и Анастасији на великој победи!

Драгана Алексић