НАСТАВА У ПРИРОДИ ЗА УЧЕНИКЕ ТРЕЋЕГ РАЗРЕДА

2018IIIrekreativna

У периоду од 18. до 25. маја 2018. године, у Аранђеловцу је реализована настава у природи за ученике трећег разреда наше школе.

Ученици су, заједно са својим учитељицама, у доласку обишли Карађорђев конак и цркву, Цркву светог Ђорђа и кућу краља Петра на Опленцу, а у повратку цркву, школу, музеј и споменик Карађорђу у Орашцу, као и спомен-чесму у Марићевића јарузи. Током боравка у Аранђеловцу, посетили смо Народни музеј, Буковичку цркву, Cркву светих апостола Петра и Павла, пећину Рисовачу, ловачку кућу на Букуљи и парк Буковичке бање. Поред свакодневног учења у природном амбијенту, јутарње гимнастике, шетњи и разноврсних спортских игара и такмичења, ученици су уживали и у богатом забавном програму: „Ја имам таленат“, „Покажи шта знаш“, вече плеса, вече фризура, модна ревија, маскенбал и квиз.

Милена Гудурић