Конкурс „Светосавског звонца“

На конкурсу „Светосавског звонца“, у школској 2016/2017. години, петоро наших ученика је похваљено а један од њих је награђен и посебном медаљом. Додела награда је организована у септембру ове године у Руском дому у Београду.

svetosavskozvonce1

Заједно са нама у Београд је кренула награђена ученица Наталија Лончар из ОШ „Миливоје Боровић“ у Мачкату.

Бесплатан пут у Београд омогућила нам је Црквена општина Ужице и отац Зоран Јанковић, а за безбедност вожње се побринуо један од родитеља похваљеног ученика, господин Здравко Кузељевић. Ученици Милица, Дарко, Наталија, Огњен и Теодора су понели добро расположење па је дружење заиста било лепо.

Награђени и похваљени радови су били изложени у холу Руског дома, а деци су се обратили Радмила Мишев, Димитрије Стикић и Наталија Коцев.

Светосавско звонцеје поделило вредне награде и ове године, а представљен је и нови спот за изузетну песму „Заволи“.

У своје име и у име наше школе, свима се од срца захваљујем за диван дан који смо провели заједно. Надам се да ћемо ове године, уз Божију помоћ и наш скроман труд, постићи још боље резултате!

svetosavskozvonce2

svetosavskozvonce3