Успешно на такмичењима

kos1

ДРУГО МЕСТО У КОШАРЦИ

У оквиру Олимпијских спортских игара ученика основних школа Републике Србије, ученице наше школе освојиле су друго место на Општинском такмичењу у кошарци. Екипу су чиниле: Ања Кнежевић 4/3, Ана Јелић 5/1, Милица Ћосић 5/2, Валентина Остојић 5/2, Милица Јанковић 6/1, Ања Лугић 6/1, Ивана Јолић 6/3, Катарина Савчић 6/3, Анастасија Милошевић 7/1 и Софија Ђерић 7/1.

ДЕСЕТ ПЛАСМАНА НА ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ СРПСКОГ ЈЕЗИКА

books

Општинско такмичење из српског језика одржано је у нашој школи, у недељу, 20. марта 2016. године. Учествовало је 148 ученика из девет основних школа наше Општине.

Наши ученици постигли су одличне резултате. Прво место освојиле су: Мина Филиповић 5/2, Катарина Митрашиновић 7/1 и Мина Селаковић 8/1; друго место освојили су: Данка Петровић 5/4, Анђела Продановић 6/3, Петар Дамјановић 7/1, Милица Гускић 7/1, а треће:  Катарина Ранђеловић 5/1, Јована Радојчић 5/4 и Јелена Печеничић 8/1.

УСПЕШНО НА ТАКМИЧЕЊУ ИЗ ТЕХНИЧКОГ И ИНФОРМАТИЧКОГ ОБРАЗОВАЊА

komp

На Општинском такмичењу из техничког и информатичког образовања, друго место освојили су: Сунчица Богићевић 5/3, Борис Петрић 6/3, Огњен Богићевић 7/1 и Марко Ристановић 8. разред, ИО Гостиница; Мина Миловић 6/1 освојила је треће место.

Честитамо ученицима и њиховим предметним наставницима на постигнутим резултатима!