УСПЕСИ НА ТАКМИЧЕЊИМА

books

ТРИ ПЛАСМАНА НА РЕПУБЛИЧКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ СРПСКОГ ЈЕЗИКА

На Окружном такмичењу из српског језика одржаном у нашој школи, у недељу, 3. априла 2016. године, наши ученици постигли су изузетан успех. Остварена су три пласмана на Републичко такмичење.

Прво место освојила је Мина Филиповић 5/1, друго место Данка Петровић 5/4, Анђела Продановић 6/3, Катарина Митрашиновић 7/1, Петар Дамјановић 7/1 и Мина Селаковић 8/1; Катарина Ранђеловић 5/1  освојила је треће место.

На Републичко такмичење пласирали су се Катарина Митрашиновић, Петар Дамјановић и Мина Селаковић.

hemija

НАЈБОЉИ У РЕГИОНУ ИЗ ХЕМИЈЕ

Наш ученик Петар Дамајновић 7/1 поновио је успех са Општинског такмичења из хемије, на коме је освојио прво место. Најбољи је био и на Окружном такмичењу и пласирао се на Републичко такмичење.

tehnicko

ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ТЕХНИЧКОГ И ИНФОРМАТИЧКОГ ОБРАЗОВАЊА

Наша ученица Мина Миловић 6/1 освојила је треће место на Окружном такмичењу из техничког и информатичког образовања.

geo

ТРЕЋЕ МЕСТО У ОКРУГУ ИЗ ГЕОГРАФИЈЕ

На Окружном такмичењу из географије, Јелена Лечић, ученица осмог разреда ИО Гостиница, освојила је треће место.

MAT1

ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ МАТЕМАТИКЕ

Прво место на Окружном такмичењу из математике, са максималним бројем бодова, освојили су наши ученици: Кристијан Милутиновић 4/1, Јулијана Ирић 4/2 и  Анђела Продановић 6/3.  Нина Ђокић 4/1 освојила је друго место, а трећи су били Предраг Станојчић 4/1, Марко Дрндаревић 4/4 и Петар Дамјановић 7/1.

Ученица Анђела Продановић остварила је пласман на Републичко такмичење.

krv zivot znaciНАГРАДЕ ЗА ЛИКОВНЕ РАДОВЕ

На наградном конкурсу „Крв живот значи“ који традиционално организује Црвени крст Ужице, наше ученице освојиле су награде за ликовне радове: Вања Томић 5/3 (2. награда) и Мина Филиповић 5/2 (3. награда).

note

ПРВА У РЕПУБЛИЦИ ИЗ СОЛФЕЂА

На Републичком такмичењу музичких школа одржаном у Београду, наша ученица Маша Шишић 4/2 освојила је прву награду из солфеђа.

stre

ДРУГИ НА ОКРУЖНОМ ТАКМИЧЕЊУ У СТРЕЉАШТВУ

На Окружном такмичењу у стрељаштву, у оквиру Олимпијских спортских игара ученика основних школа Републике Србије, наши ученици освојили су екипно друго место: Александар Шукић, Вукашин Стоковић и Петар Ковачевић (VI4). У појединачној конкуренцији, Вукашин Стоковић освојио је треће место.

СВИМ УЧЕНИЦИМА И ЊИХОВИМ ПРЕДМЕТНИМ НАСТАВНИЦИМА ЧЕСТИТАМО НА ПОСТИГНУТИМ РЕЗУЛТАТИМА И ЖЕЛИМО ИМ ПУНО СРЕЋЕ НА РЕПУБЛИЧКИМ ТАКМИЧЕЊИМА!