УСПЕШНИ НА СПОРТСКИМ ТАКМИЧЕЊИМА

2018sporttakmicenja

На Општинском такмичењу у стоном тенису, у оквиру Олимпијских спортских игара ученика основних школа Републике Србије, Андреј Лукић VIII2 освојио је друго, а Филип Којадиновић VIII2 треће место.

Ученици наше школе освојили су и 3. место у екипном пласману.

На Општинском такмичењу у атлетици, 1. место освојили су Крстина Грујичић VIII4(бацање кугле), Ивана Васиљевић VII4 (скок у вис), Николина Глишовић VIII4 (скок у даљ), Нина Ђокић VII1 (трка на 300 m), Ања Мартиновић VIII1 (трка на 600 m), Павле Ристовић VII4 (трка на 800 m), Филип Којадиновић VIII2 (бацање кугле), 2. место Ђорђе Тошић VIII2 (скок у вис), Урош Милићевић VII2 (скок у даљ), а 3. место Андреа Вукосављевић VIII4 (трка на 100 m), Лука Маринчић VIII3 (трка на 100 m) и Алекса Маљевић VII2 (трка на 300 m). Друго место за штафету 4х100 m освојили су Ивана Васиљевић, Андреа Вукосављевић, Николина Глишовић и Нина Ђокић. И дечаци и девојчице заузели су 1. место у екипном пласману у атлетици.

Честитамо свим ученицима и њиховим наставницама Милки Томашевић и Марини Алексић на постигнутим резултатима.