ОШ „НАДА МАТИЋ“ ИМА ТАЛЕНАТ

2018talenat Чланови Ученичког парламента наше школе организовали су 27. децембра 2018. манифестацију под називом

ОШ „Нада Матић“ иматаленат, у којој су учествовали наши талентовани ученици из више области: певање, сликање, рецитовање, глума, ритмичка гимнастика и свирање инструмената.

Учесници су имали задатак да за три минута, колико је њихов наступ трајао, убеде жири да су они најталентованији. Чланови жирија били су: Мирјана Савић, наставник музичке културе, Оливера Шуљагић, наставник ликовне културе, Оливера Арсић, наставник физичког васпитања, Дуња Шпијуновић, Катарина Станисављевић и Ивана Васиљевић, чланови Парламента. Од 36 учесника који су својим наступима одушевили публику, коју су чинили ученици школе, родитељи и наставници, жири је изабрао три најбоља. Треће место освојила је Мина Филиповић 8/2  за сликање, друго место Нађа Василијевић 2/1 за глуму, а победник такмичења била је Кристина Миливојевић 8/4 која је одушевила жири и публику својим гласом, изводећи композицију „Од милијун жена“. Надамо се да ће ова манифестација постати традиција наше школе, јер поред многих освојених медаља из спорта и  награда са такмичења, можемо да се похвалимо и веома талентованим ученицима из других области.

Jелена Вуловић