ДРУЖЕЊЕ СА РОДИТЕЉИМА

Непосредно пред новогодишње празнике, у одељењу 6/1 одржан је родитељски састанак коме су, осим родитеља, присуствовали и ученици тог одељења. Циљ је био да се ученици боље упознају са појединим занимањима којима се баве њихови родитељи.

У препуној учионици ликовне културе и у веома пријатној атмосфери, ученицима су на занимљив и креативан начин представљена занимања архитекте, лекара, зубара, дефектолога, анестетичара, ИТ стручњака. Такође, представљен им је и рад Сектора за ванредне ситуације када је реч о заштити од пожара.

Тема овог родитељског састанка налази се у Програму за професионалну оријентацију ученика, предвиђена је  Школским развојним планом, а представља и једну од активности Тима за међупредметне компетенције и предузетништво.

Захваљујемо нашим драгим родитељима који су, показавши завидно предавачко умеће, успели да заинтересују ученике и ово дружење учине врло пријатним и корисним.

Оливера Шуљагић, одељењски старешина