ЧЕСТИТКЕ ЗА ОСМИ МАРТ

Поводом Међународног дана жена, чланови Ученичког парламента организовали су радионицу на којој су правили честитке за Осми март.  С обзиром на то да је овај дан посвећенженама и симбол је борбе за права и равноправност свих жена,

чланови Парламента су овом акцијом желели да свим женама у нашој школи укажу поштовање и захалност за оно што оне свакодневно и несебично чине за њих. Честитке су подељене директорки, помоћници директорке, педагогу, психологу, радницама у рачуноводственој служби, помоћним радницама, учитељицама, наставницама и васпитачицама.

Уз симболично дељење честитки, чланови Парламента пожелели су свим женама срећан 8. март,  да буду поштоване и вољене не само на овај дан, већ и сваког другог дана.

Ученички парламент