РАДОСТ У ШКОЛСКОЈ БИБЛИОТЕЦИ

У понедељак, 12.10.2020. године. била је велика радост у школској библиотеци! Одавно школски библиотекари нису имали тако бројну посету. Уживали су јер су их посетили наши најмлађи чланови - ученици I3 одељења и њихова учитељица Славица Ћериман Китић, поводом Дечје недеље.

Уз помоћ своје учитељице и библиотекарке Душице Стевановић, упознали су се са чарима библиотеке и могућностима које она пружа. Деца су одушевљено постављала питања, разгледала бројне књиге, проналазила књиге својих омиљених писаца, рецитовала песме најдражих песника... За њих је, као изненађење, Марија Јездимировић, школски библиотекар, припремила посебне медаље, које добијају само наши најмлађи чланови. Поносно су показивали своје медаље на којима је писало да су чланови библиотеке. Ту изненађењима није био крај, јер им је и библиотекарка Душица припремила слатке поклоне. Хвала нашим најмлађим другарима и учитељици Славици на дивном дружењу! Сви наши ђаци су увек добродошли! Са радошћу и нестрпљењем вас ишчекују ваши школски библитекари да заједно откривамо лепоте читања и књига.

Душица Стевановић