НАСТАВА НА ДАЉИНУ

С обзиром да се настава у старијим разредима од понедељка, 30.11.2020. године, изводи само на даљину, наша школа  је одлучила да наставу реализује путем Гугл мит алата, скоро у потпуности.

У циљу организовања и обезбеђивања што квалитетније наставе у овим околностима, одлучили смо да преко Гугл мита реализујемо наставу за све предмете који се полажу на завршном испиту, као и за стране језике, према редовном распореду. Наставници осталих предмета ће по потреби користити овај алат.
У нашој школи данас у 13.45. било је веома тихо и необично. Учионице празне. Само наставници, нема деце. Ипак се из учионица чују гласови. Није варка. Час је у току. Потрудили смо се да наши часови бар мало личе на оне од пре неколико дана. Видимо се, разговарамо, учимо, смејемо... Опет смо сви заједно, цело одељење и њихов наставник, на часу по редовном распореду, само сада преко видео-камере. Ми то кажемо "уживо"! Битно је да су и ученици и наставници задовољни, што је и циљ оваквог начина рада.

Душица Стевановић