НАЈБОЉИ У ГЕНЕРАЦИЈИ

У холу наше  школе одржан је пријем поводом свечане доделе диплома ”Вук Караџић” и проглашења ђака генерације.

Ученике и њихове родитеље поздравила је Марина Лазић, помоћник директора. Изразила је велико задовољство што је њој припала част да похвали и награди најуспешније ученике ове генерације.

Награђено је дванаест ученика који су носиоци дипломе „Вук Караџић“:
Лазар Костић VIII1, Лара Ковачевић VIII1, Матија Продановић VIII1, Урош Радојичић VIII1, Коста Герзић VIII2, Душан Мисаиловић VIII2, Богдан Петровић VIII2, Вања Тешић VIII2Вук Витезовић VIII2, Војин Божовић VIII3, Милена Топаловић VIII3 и
Сунчица Терзић VIII4.
За ђака генерације проглашен је Матија Продановић, ученик VIII1 одељења, који је постигао значајне резултате на свим нивоима такмичења.

Честитамо свим награђеним ученицима и желимо им много успеха и среће у даљем школовању.