УЧЕСНИЦИ У „ЛИЦИДЕРСКОМ СРЦУ"

2022Liciderskosrce1   Организатор 14. Међународног фестивала дечјег фолклора Лицидерско срце" је Удружење грађана Ера", које ове године обележава 20 година постојања и рада. Један од оснивача Удружења и члан Организационог одбора Фестивала је Ивана Цветковић, директорка ОШ Нада Матић". Многе вредности које  примењује у раду у овом Удружењу, негује и у нашој школи.

Опширније: УЧЕСНИЦИ У „ЛИЦИДЕРСКОМ СРЦУ"

НАШЕ МАЛО, ЗНАЧИ НЕКОМ ПУНО

2022Наше мало значи неком пуно   Ученици VI2 одељења, на иницијативу и у организацији Михаила Никитовића, учествовали су у хуманитарној акцији под паролом „Наше мало, значи неком пуно".

Опширније: НАШЕ МАЛО, ЗНАЧИ НЕКОМ ПУНО

ЈА ВИДИМ, ТИ ВИДИШ

2022Роршахове мрље1
Роршахове мрље ˗ спонтана игра у којој се мрље, флеке једне или више боја умножавају, пресликавају и тако добијене слике допуњавају, дограђују и култивишу."

Опширније: ЈА ВИДИМ, ТИ ВИДИШ

ЈАКЕ ПОРОДИЦЕ

Драго нам је да су „Јаке породице“ заживеле у Златиборском округу прво у „Нади Матић“! Са овим превентивним програмом, заснованом на исцрпним научним истраживањима, а примењиваном широм света, упознали смо наше родитеље и децу кроз рад који се реализовао током три недеље.

Опширније: ЈАКЕ ПОРОДИЦЕ