Ученици
Корисни линкови
Адреса
Архива
УСПЕШНО НА ТАКМИЧЕЊИМА У ШК. 2015/2016. ГОДИНИ
Када су у питању школска такмичења, једна веома успешна година је за нама. Из готово свих наставних предмета, на свим нивоима такмичења, од општинског до републичког, наши ученици постизали су одличне резултате. Најлепши завршетак једне успешне такмичарске године је и 12 учешћа на републичким такмичењима из српског и енглеског језика, математике, физике, хемије, биологије и техничког и информатичког образовања, уз освојене 4 републичке награде, као и 7 учешћа на Републичком такмичењу у пливању. Стизале су и награде са литерарних и ликовних конкурса, музичких и спортских такмичења...
Све наше резултате можете погледати ОВДЕ.
ДРУГО МЕСТО У ЕКИПНОЈ КОНКУРЕНЦИЈИ НА ОЛИМПИЈСКИМ СПОРТСКИМ ИГРАМА УЧЕНИКА ОСНОВНИХ ШКОЛА РЕПУБЛИКЕ СРБИЈЕ
У Медија центру Црвеног крста Ужице, 12. јуна 2016. године, проглашени су најуспешнији ученици основних и средњих школа на Олимпијским спортским играма ученика, у организацији Спортског савеза Ужица, а под покровитељством Града Ужица. Најуспешније школе у екипној конкуренцији су:
1. Прва основна школа краља Петра II
2. ОШ „Нада Матић“
3. ОШ „Слободан Секулић“
За најуспешнијег професора физичког васпитања у основним школама у Ужицу проглашена је професорка наше школе Марина Алексић.
ЧЕСТИТАМО КОЛЕГИНИЦИ МАРИНИ И СВИМ УЧЕНИЦИМА КОЈИ СУ ПОСТИЗАЛИ ОДЛИЧНЕ РЕЗУЛТАТЕ НА МНОГОБРОЈНИМ СПОРТСКИМ ТАКМИЧЕЊИМА У ОКВИРУ ОЛИМПИЈСКИХ СПОРТСКИХ ИГАРА УЧЕНИКА ОСНОВНИХ ШКОЛА!
ДОДЕЛА НАГРАДА НАЈБОЉИМА
У свечаној атмосфери, уз пригодан програм и присуство великог броја родитеља и наставника, 10. јуна 2016. године, директор Младенко Анђелић, у име школе, уручио је дипломе и награде нашим најбољим ученицима - Ђаку генерације, носиоцима дипломе „Вук Караџић“ и учесницима републичких такмичења у школској 2015/2016. години.
За најбољег ученика у генерацији проглашена је Мина Селаковић VIII1, носилац дипломе „Вук Караџић“ и учесница такмичења из више наставних предмета, од општинског до републичког нивоа, на којима је претходних година постизала значајне резултате.
Награђени су носиоци дипломе „Вук Караџић“: Мина Селаковић VIII1, Јелена Печеничић VIII1, Тамара Савић VIII1, Лука Мицић VIII1, Јован БајићVIII2, Нина ЂенадићVIII3, Ђорђе ДрагојловићVIII3 и Јелена Лечић, ИО Гостиница.
Награђено је и петнаест ученика који су учествовали на републичким такмичењима: Катрина МитрашиновићVII1 и Мина СелаковићVIII1 за Републичко такмичење из српског језика, Богдан ЦветиновићVII1 и Алекса МијаиловићVIII2 за Републичко такмичење из биологије, Нина Ђенадић VIII3 за учешће на Републичком такмичењу из енглеског језика, Мина МиловићVI1 за Републичко такмичење из техничког и информатичког образовања, као и учесници Републичког такмичења у пливању: Нађа Станић IV1, Маја Иванковић IV2, Немања ЂоковићIV4, Сунчица БогићевићV3, Михаило ИванковићVI2 , Ангелина Гаговић VII1 и Милица Милекић VIII2.
Посебне похвале и награде припале су Анђели Продановић VI3 и Петру ДамјановићуVII1 који су ове године донели нашој школи четири награде са републичких такмичења. Анђела је освојила треће место на Републичком такмичењу из физике и треће место на Републичком такмичењу из математике, а Петар два друга места, на Републичком такмичењу из хемије и Републичком такмичењу из физике. Такође, учествовао је и на републичким такмичењима из српског језика и биологије.
ЧЕСТИТАМО НАШИМ ВУКОВЦИМА И ЂАКУ ГЕНЕРАЦИЈЕ, СВИМ УЧЕСНИЦИМА НА РЕПУБЛИЧКИМ ТАКМИЧЕЊИМА, КАО И ЊИХОВИМ ПРЕДМЕТНИМ НАСТАВНИЦИМА!











