„Здраво растимо“

У оквиру пројекта „Здраво растимо“ који се заснива на едукацији ученика седмог разреда о правилној исхрани и превенцији гојазности, наставница физичког васпитања Оливера Арсић урадила је кратак филм са ученицима ИО Гостиница на ту тему.

Филм можете погледати овде.

У оквиру овог пројекта, током месеца децембра, у нашој школи су за ученике седмог разреда одржана и предавања о правилној исхрани и значају редовних физичких активности.

Наставница Оливера Арсић пренела је ученицима основна знања о правилној исхрани и њеном планирању, утицају хране на тело, уз практичне савете о томе како да та знања примене у свакодневном животу.

Наша школа је једна од четрдесет и две школе у Србији, које су укључене у пројекат „Здраво растимо“.